Invex Remedies

Szeroka gama kosmetyków Invex Remedies daje możliwość dopasowania doskonałej pielęgnacji do indywidualnych potrzeb. Opracowane linie kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji domowej można dostosować do potrzeb każdej skóry, biorąc pod uwagę jej wiek, typ lub problem. Składniki aktywne zawarte w starannie opracowanych recepturach wszystkich linii są kompatybilne i odznaczają się synergią, pozwalając na łączenie kosmetyków w sposób indywidualny.


Kosmetyki przeznaczone do zabiegów profesjonalnych i pielęgnacji domowej zostały stworzone dzięki technologii monojonowej. Zawarte w nich substancje aktywne połączone w obojętne elektrostatycznie pary jonowe, odznaczają się doskonałą skutecznością, z łatwością pokonując barierę komórkową. Bogata oferta naturalnych kosmetyków umożliwia dopasowanie zabiegów do rodzaju oraz indywidualnych potrzeb skóry.

Zabiegi prowadzone w gabinecie SENSO z wykorzystaniem produktów Invex Remedies​

invex_remedies_logo
Zdjęcie Danuty Jaworskiej

o mnie

danuta jaworska

Jestem dyplomowaną kosmetolog, mgr pielęgniarstwa Uniwersytetu K. Marcinkowskiego w Poznaniu, a także absolwentką Kosmetologii w nowoczesnej dermatologii WSIiU w Łodzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje w zakresie kosmetologii medycznej.